O PROJEKTU

 

INFORMAŤÁCI

Vítejte na naší webové stránce Informaťáci! Jsme rádi, že jste nás navštívili, a těšíme se, že Vám představíme náš projekt.

Tvoříme, sdílíme, inspirujeme … to je slogan, který mluví za vše. Chceme se podělit o své nápady a projekty se zbytkem světa. Ať už jste zapálený student, pedagog nebo jen zvídavý návštěvník, věříme, že naše stránka Vám nabídne inspiraci a podporu v oblasti digitálního učení a tvorby. Na našem webu najdete digitální práce žáků napříč předměty, které Vám ukážou, jak může být učení zábavné a inovativní.

Představte si školu se zapálením pro moderní technologie a dotační projekty. I díky projektu O2 Chytrá škola jsme mohli vytvořit naši stránku. Jsme hrdí na to, že jsme součástí této iniciativy, která podporuje rozvoj digitálního vzdělávání a pomáhá studentům i učitelům objevovat nové možnosti.

Tak neváhejte a začněte prozkoumávat naše projekty! Jsme si jisti, že zde najdete práce, které Vás zaujmou a inspirují. A pokud budete mít nějaké dotazy nebo nápady, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na společné objevování světa digitálního učení!

S přátelským pozdravem
Tým Informaťáků ZŠ Určice
LK634.png

TVOŘÍME

01

V dnešním digitálním světě je téměř nemožné uniknout technologiím. Naše výuka efektivně učí děti využívat moderní technologie.


SDÍLÍME

02

Na těchto webových stránkách dáváme prostor našim žákům podělit se o svou tvorbu se zbytkem světa.

INSPIRUJEME

03

Chceme motivovat žáky a učitele k vytváření digitálního obsahu, který rozvíjí jejich kreativitu a digitální kompetence.

ZŠ a MŠ Určice

Škola, která poskytuje žákům spolehlivý základ všeobecného vzdělávání. Zavádí do výuky aktivizující metody a práci s moderními technologiemi.

O2 Chytrá škola

O2 Chytrá škola je projekt Nadace O2, který si klade za cíl naučit děti, rodiče a učitele, jak správně využívat technologie
a být přitom v bezpečí na internetu.

Podpořeno z programu O2 Chytrá škola

 
Ověřeno MonsterInsights